У благодійних програмах «ЛІКАРНЯНОЇ КАСИ» є перелік захворювань, за якими допомога не надається. Це мінімальний список винятків, з яким можна ознайомитися, прочитавши договір або звернувшись в своє представництво.

Виняток, за яким виникають питання у наших учасників найчастіше, – травма, отримана на виробництві. Чому вона є винятком і куди звертатися за необхідною допомогою? ⤋

‼Кожна людина, яка працевлаштована офіційно, застрахована від нещасних випадків на виробництві відповідно до Закону України “Про охорону праці”. Це вид загальнообов’язкового державного страхування, за допомогою якого здійснюється соціальний захист і охорона здоров’я громадян в процесі їх трудової діяльності.

Витрати на лікування виробничої травми та її наслідків покриває Фонд соціального страхування, а «ЛІКАРНЯНА КАСА» надає допомогу учасникам при побутових травмах і нещасних випадках в рамках благодійної програми. “Гаряча лінія Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві” -☎  0 800 50 18 92, раб. (044) 206 09 89.

Дотримуйтесь заходів безпеки, не нехтуйте правилами  виробництва. Бережіть себе і залишайтеся здоровими!❤