Артеріальний тиск  – один з основних показників життєдіяльності поряд з частотою серцебиття, дихання та температурою тіла. Це сила, з якою кров тисне на стінки судин. І, якщо про стан, коли кров занадто тисне на судини – гіпертонію – обізнані майже всі, то про те, які наслідки може мати гіпотонія, не завжди знають навіть самі гіпотоніки. Тому й вирішили привернути вашу увагу до цих двох патологічних процесів не типовою назвою.⬇

✴ Гіпотонія – це зниження артеріального тиску до таких величин, коли виникають наступні симптоми: запаморочення, сонливість, головний біль, розсіяна увага, загальна слабкість, тощо. Обидва стани, гіпертонія (підвищений артеріальний тиск) і гіпотонія (знижений артеріальний тиск), можуть бути небезпечними для здоров’я, тому ігнорувати їх не варто.

✴ Гіпертонія може призводити до таких ускладнень як серцеві напади, інсульти, судинні патології, ниркова недостатність та інші проблеми з органами. Гіпотонія, в свою чергу, небезпечна порушенням свідомості та станом коми. Останнє може статися при раптовому зниженню тиску з підвищених показників. В цьому випадку різко зменшується кровоток до внутрішніх органів, що і викликає патологічно небезпечний стан.

 ‼При лікуванні гіпертонічної чи гіпотонічної хвороб «ЛІКАРНЯНА КАСА» надає допомогу у вигляді медикаментів та діагностичних обстежень в рамках благодійної програми учасника. За більш детальною інформацією звертайтесь в ваше представництво або пишіть в коментарях.

Друзі, якщо у вас є питання щодо вашого артеріального тиску – це привід звернутися до лікаря. Наслідки недуги можуть бути критичними, тому тільки фахівець може визначити оптимальний план лікування і не допустити ускладнень. Бережіть себе та будьте здорові! Ми разом!❤