Дорогі учасники, вже третій тиждень ми з вами живемо та працюємо в умовах воєнного часу. І хоч ми не перебуваємо у зоні активних бойових дій, ми теж боремося. Боремося з брехнею, безвідповідальністю, з постійним почуттям небезпеки.

На даний момент усі представництва “ЛІКАРНЯНОЇ КАСИ” продовжують працювати дистанційно. Наші партнери з надання медичних послуг:▶ лікарні, діагностичні центри, аптеки також не припиняють своєї діяльності, крім лабораторії ІНВІТРО.

У аптек та діагностичних центрів може змінюватися графік роботи. Це пов’язано з комендантською годиною. “ЛІКАРНЯНА КАСА” підтримує зв’язок з усіма партнерами щодня та продовжує надавати допомогу учасникам згідно з благодійною програмою кожного. Триматимемо вас в курсі будь-яких змін.

Друзі, просимо Вас, дбайте про себе та своїх близьких! Не ігноруйте сигнал сирени, довіряйте тільки перевіреній інформації з офіційних джерел, дозволяйте проживати різні емоції, але навіть і на секунду не сумнівайтеся в нашій перемозі. Вірте у наших захисників! Вірте в Україну! Бережіть себе! Ми разом!❤