Друзі, представництва “ЛІКАРНЯНОЇ КАСИ” продовжують працювати в режимі воєнного часу. Віримо в перемогу, та все ж, вважаємо за необхідне підіймати актуальні, щодо даного часу, теми.

Опік — це пошкодження тканини під впливом високих температур: вогню, гарячих рідин, гарячої пари, хімічних речовин, електрики і навіть сонця.

⚠ При значних опіках на великій площі потрібно негайно викликати швидку. Далі → якщо на потерпілому горить одяг, потрібно накинути на людину ковдру або будь-яку іншу тканину, щоб перекрити доступ кисню до полум’я. Якщо у вас немає потрібного матеріалу, потерпілого можна облити водою. Після цього необхідно звільнити пошкоджені ділянки шкіри від одягу, але, якщо одяг прилип до опіку, в жодному разі не намагайтеся його відірвати. Накрийте опік чистою тканиною.

‼При опіках, як і при інших нещасних випадках, «ЛІКАРНЯНА КАСА» надає допомогу в необмеженій кількості раз за період дії договору в рамках благодійної програми учасника.‼

⚠ При незначних опіках допомога медиків не обов’язкова — все необхідне можна зробити самостійно: ▼

  • ➣ Охолодіть опік за допомогою прохолодної води, льоду чи вологої тканини.
  • ➣ Коли опік охолоне (лише після цього), нанесіть на шкіру лосьйон, наприклад, гель з алое.
  • ➣ Забинтуйте опік чистою пов’язкою, щоб захистити шкіру, але не тісно.
  • ➣ Якщо потрібно, прийміть знеболювальне, наприклад, парацетамол або ібупрофен.

Друзі, будьмо уважними один до одного! У разі нещасних випадків звертайтесь по допомогу негайно.  Нагадуємо, що “ЛІКАРНЯНА КАСА” працює 24/7. Всі наші контакти легко знайти на одноіменній вкладці нашого сайту. Ми сильні, бо ми разом! Бережіть себе!❤