Помилково вважати, що запалення легень – це захворювання, яке притаманне холодній порі року. Насправді воно не має сезонності і влітку зустрічається не рідше, ніж взимку. Аномальна спека і різкі перепади температур знижують захисні сили організму, і ми стаємо вразливими перед різного роду інфекціями.

Запалення легень або пневмонія – це, як правило, інфекційне захворювання, яке вражає легеневу тканину і перешкоджає нормальному кисневому обміну. При лікуванні пневмонії «ЛІКАРНЯНА КАСА» надає допомогу учасникам так само, як і при інших гострих станах – в необмеженій кількості раз за період дії договору в рамках благодійної програми учасника.

Рекомендуємо дотримуватися наступних правил, щоб не зіпсувати свою літню відпустку неприємним запаленням:⤋

  • ➡ Уникайте різких перепадів температури. Якщо ви розігрілися під сонцем, не заходьте відразу в кондиціоноване приміщення, постійте трохи в тіні, щоб охолонути.
  • ➡ Кондиціонер встановлюйте на температуру не нижче +18 градусів
  • ➡ Під час літніх купань не перебуваєте у воді занадто довго. Оптимальний режим для не загартованих людей – 10 хвилин при температурі води не нижче 22 градусів.
  • ➡ Вчасно лікуйте запальні захворювання верхніх дихальних шляхів – риніт, ларингіт, фарингіт і так далі. Інфекція, яка викликала їх, може стати причиною запалення легень.

‼ Пам’ятайте, пневмонія вважається одним з найнебезпечніших захворювань дихальних шляхів. Не займайтеся самолікуванням. Безконтрольний прийом лікарських препаратів приносить більше шкоди, ніж користі. Звертайтеся до лікаря вчасно. Бережіть себе і залишайтеся здоровими!♥