Останні десять днів захворюваність серед населення б’є всі антирекорди. На жаль, ситуація серед учасників «ЛІКАРНЯНОЇ КАСИ» не краща.

З лютого місяця зареєстровано понад 450 випадків звернення за благодійною допомогою і більшість із них — це допомога на лікування ГРВІ та захворювань дихальних шляхів. Єдиний позитивний момент, який ми можемо відзначити, – це те, що дана хвиля захворюваності не ускладнена важкими станами. Майже всі пацієнти проходять лікування амбулаторно.

Самостійно полегшити свій стан при застуді можна наступними діями:⬇

  • ▶ Багато пийте. Вода, теплий чай з лимоном, нежирний бульйон допоможуть послабити закладеність носа та запобігають зневодненню.
  • ▶ Відпочивайте. Тіло має витрачати енергію на одужання.
  • ▶ Не терпіть біль та жар. Погано почуваєтесь – прийміть парацетамол або ібупрофен, тільки дотримуйтесь дози вказаної в інструкції.
  • ▶ Слідкуйте за якістю повітря у кімнаті. Він має бути свіжим і вологим.
  • ▶ Повідомляйте про свій стан сімейному лікарю, особливо якщо воно без покращень. Дотримуйтесь рекомендацій лікаря.

При ГРВІ «ЛІКАРНЯНА КАСА» надає допомогу так само як і за інших гострих захворювань за всіма видами допомоги (амбулаторно, в умовах стаціонару та відділення реанімації у т.ч.) у рамках благодійної програми учасника. Обсяги наданої допомоги описані у благодійних програмах. Оскільки у кожному регіоні вони різні, більш конкретну інформацію Ви можете дізнатися у своєму представництві.

Також нагадуємо, що при вірусних захворюваннях працівники «ЛІКАРНЯНОЇ КАСИ» оформлюють допомогу учасникам віддалено. Документи, що підтверджують випадок захворювання, можна надіслати на viber як фото. Дотримуючись віддаленого режиму спілкування в період епідемії – ми виявляємо увагу та турботу один про одного.❤

Бережіть себе й близьких та залишайтеся здоровими!