Зима – чудова пора року. Вона приносить у наше життя свої радощі у вигляді снігу та новорічних свят. Але, так само як все хороше, зима не позбавлена ​​своєї «ложки дьогтю». ➡ Сьогодні говоримо про ожеледицю. Саме вона є першою причиною сумної статистики травматологів у холодну пору року. До лікарів звертаються тисячі пацієнтів, які постраждали на льоду й учасники «ЛІКАРНЯНОЇ КАСИ» не виняток.

В мережі піддивились кілька простих, але досить ефективних способів, які допоможуть нам уникнути жахливих наслідків падіння. Користуємося самі та рекомендуємо нашим учасникам:⬇

  • 🗸 Вибирайте зимове взуття з товстою підошвою та рифленим малюнком. Плоска підошва та підбори – дуже небезпечні в ожеледицю.
  • 🗸 Наклейте на взуття медичний пластир або наждачний папір, якщо такі засоби є у вас під рукою.
  • 🗸 Якщо ж немає ⬆ – зніміть шкарпетки та натягніть їх зверху на черевики. Згодні, це виглядатиме безглуздо, але зате ви надійно триматиметесь на льоду.
  • 🗸 Обходьте стороною люки та сходи – це найнебезпечніші місця.
  • 🗸 По можливості перемістіться з тротуару на траву або газон.
  • 🗸 У жодному разі не перебігайте дорогу перед машиною в ожеледицю.

Дорогі учасники, у разі травми «ЛІКАРНЯНА КАСА» надає допомогу у необмеженій кількості раз у рамках благодійних програм. Не забувайте, що звернутися за допомогою потрібно протягом першої доби з моменту отримання травми. Графік роботи травмпунктів – 24/7. За більш детальною інформацією звертайтеся до свого представництва або пишіть у коментарях, якщо виникли питання.

Застосовуйте будь-які заходи безпеки на льоду, адже наше здоров’я – це наша відповідальність. Бережіть себе та залишайтеся здоровими!❤