Продовжуємо наповнювати рубрику «НАШЕ ЗДОРОВ’Я». Сьогодні говоримо про не смертельне, але досить складне у лікуванні захворювання, яке найчастіше проявляється саме в літню пору року – про грибок.

Грибкові захворювання (мікози) – це інфіковане ураження шкіри, слизових оболонок, волосся і нігтів, яке викликають патогенні гриби, розмноженню яких сприяє тепле і вологе середовище. На пляжі в піску міститься безліч бактерій, які при контакті з мокрими ногами можуть почати розмножуватися. Саме тому грибок так легко «підчепити» влітку.

Виділяють 2 основні групи мікозів: поверхневі і глибокі. Поверхневі виникають найчастіше на шкірі, нігтях і слизових оболонках. При глибокій формі страждають різні органи і системи організму. «ЛІКАРНЯНА КАСА» надає допомогу при лікуванні поверхневих мікозів в рамках благодійної програми учасника. А ось грибкові ураження в глибокій формі є винятком з випадків надання допомоги.

Для попередження зараження грибковими захворюваннями необхідно суворо дотримуватися правил особистої гігієни, а саме: ☟☟☟

  • » Користуйтеся тільки власним рушником і засобами гігієни: губкою, кусачками для нігтів, гребінцем;
  • » У басейнах, лазнях, саунах, санаторіях не ходіть босоніж, завжди взувайте свої капці;
  • » Відмовтеся від тісного взуття. Влітку взуття повинне пропускати повітря.

Дуже важливо ‼ – лікуванням даного захворювання повинен займатися тільки дерматолог.‼ Самостійні методи часто закінчуються рецидивом. Звертайтеся до лікаря вчасно, бережіть себе, і насолоджуйтесь літом.