Як і планували, відкриваємо рубрику «Наше Здоров’я». Тут поговоримо про конкретні захворювання і про допомогу, яку надає «ЛІКАРНЯНА КАСА», на їх лікування. Почнемо з одного з найпоширеніших – гіпертонічної хвороби. До речі, за ініціативою Всесвітньої Організації Охорони Здоров’я в травні проводиться день боротьби з цією недугою.

Гіпертонія – найпоширеніше захворювання серцево-судинної системи, яке супроводжується стійким підвищенням артеріального тиску вище допустимих меж – 120/80. Це хронічне захворювання, яке може не мати специфічної симптоматики. Скарги при гіпертонії виникають в тому випадку, якщо стають ураженими органи, найбільш чутливі до підйому артеріального тиску. Тоді у пацієнта виникають запаморочення, головний біль, шум у голові, миготіння мушок, слабкість та інші подібні симптоми.

Цікавий факт з мережі – в нашій країні більше 50% дорослого населення мають підвищений рівень артеріального тиску. При цьому знають про наявність у них захворювання близько 37% чоловіків і 58% жінок, а лікуються – лише 22 і 46% з них.

‼При лікуванні загострення гіпертонічної хвороби «ЛІКАРНЯНА КАСА» надає допомогу у вигляді медикаментів та діагностичних обстежень в рамках благодійної програми учасника. Більш детальну інформацію Ви можете уточнити в своєму представництві або пишіть в коментарях, якщо залишилися питання.‼

Будьте уважні до себе, звертайтеся до лікаря вчасно, стежте, щоб ваше нездужання не переросло в хронічне захворювання. Бережіть себе і залишайтеся здоровими! ❤