Грижа хребта – це це захворювання опорно-рухового апарату, при якому міжхребцевий диск виходить за межі хребетного простору та може тиснути на нерви або спинний мозок. Це призводить до болю, слабкості та оніміння в різних частинах тіла, залежно від того, який диск пошкоджено.

Грижі дисків можуть виникати з різних причин, таких як травми, стрес, старіння, дегенеративні захворювання диска тощо. Часто грижі дисків виникають у зв’язку з підвищеним навантаженням на хребет або неправильною позицією тіла при роботі або під час сну.

Лікування гриж дисків може включати різноманітні методи:⬇

  • ➼ фізіотерапію
  • ➼ масаж
  • ➼ мануальну терапію
  • ➼ медикаментозну терапію для зменшення болю та запалення і покращення кровообігу

У деяких випадках пацієнтам рекомендують провести хірургічне втручання для видалення грижі та відновлення функції диска. 

‼ У разі, коли учаснику встановлено діагноз “грижа хребта”, “ЛІКАРНЯНА КАСА” надає допомогу у вигляді медикаментів та діагностичних обстежень відповідно до благодійної програми учасника. Обсяги допомоги, вказані у благодійних програмах. Це питання ви також можете з’ясувати у вашому представництві.

Важливо пам’ятати, що лікування повинно бути індивідуальним та залежати від важкості симптомів та загального стану здоров’я пацієнта. Тільки фахівець може визначити оптимальний план лікування і не допустити ускладнень. Бережіть себе та будьте здорові!❤