З приходом осені – цієї врожайною золотої пори – з’являються і її невід’ємні мінуси у вигляді застуди, грипу та нудьги.

Грип – гостре респіраторне вірусне захворювання, яке супроводжується важким перебігом. У багатьох країнах його вважають небезпечним, через досить високий ступінь смертності. І це попри те, що дане вірусне захворювання добре вивчено. Просто через постійну мутацію вірусів, від грипу досі немає 100% ефективного методу лікування. Більшість серйозних епідемій грипу припадають саме на осінній період.

«ЛІКАРНЯНА КАСА» в разі захворювання на грип надає допомогу, так само як і при інших гострих захворюваннях по всім видам допомоги (амбулаторно, в умовах стаціонару і відділенні реанімації в т.ч.) в рамках благодійної програми учасника. Обсяги допомоги, що надається описані в благодійних програмах. Оскільки в кожному регіоні вони різні, більш конкретну інформацію Ви можете дізнатися у своєму представництві.

Якщо хвороба застала вас в неробочий час, нагадуємо, що в “ЛІКАРНЯНІЙ КАСІ” працює цілодобовий Call-центр 0 800 50 50 23, 096 050 50 23, 050 50 50 23. Вас завжди зорієнтують в діях. Бережіть себе і близьких, дотримуйтесь правил карантину та залишайтеся здоровими!❤