Літо і в мирні часи було сприятливим періодом для поширення багатьох  інфекційних захворювань. Що казати про воєнний час, коли наші громади знаходяться під постійними обстрілами, внаслідок чого трапляються перебої з водопостачанням і ризик інфікуватися значно підвищується. 

Саме тому особливого значення набуває профілактика. І щоб профілактика була ефективною, важливо зрозуміти як ці інфекції розповсюджуються та який захист від них буде оптимальним.▼

Найпоширеніші шляхи інфікування та відповідні засоби профілактики:

  • ➜ Контакт з інфікованою людиною. У цьому випадку потрібно зберігати дистанцію та використовувати засоби індивідуального захисту. Пригадуєте правила карантину при COVID? Маски, санітайзери і подібне? Саме це і застосовуємо.
  • ➜ Через воду чи їжу. Тут потрібно дотримуватись правил безпеки харчування: мити овочі та фрукти перед вживанням; зробити запас води та регулярно оновлювати його; перевіряти умови зберігання продуктів та їх термін придатності.
  • ➜ Через предмети побуту, як-то стільниці, ручки дверей або крану. Тут потрібно слідкувати за чистотою у домі та звісно рук. Частіше мийте руки з милом та  робіть вологе прибирання.

⚠При гострих інфекційних захворюваннях «ЛІКАРНЯНА КАСА» надає допомогу по всім видам лікування (амбулаторно, в умовах стаціонару і відділенні реанімації в т.ч.) в необмеженій кількості раз в рамках благодійної програми учасника. Якщо ви належите до групи ризику, наприклад, маєте знижені можливості імунітету до боротьби з інфекціями, обов’язково порадьтеся з лікарем щодо особистих заходів профілактики інфекційних захворювань.  

Піклуйтесь про своє здоров’я та бережіть себе! У разі погіршення самопочуття звертайтесь по допомогу негайно. Всі представництва “ЛІКАРНЯНОЇ КАСИ” продовжують працювати в штатному режимі. Ми разом!💙💛