Ми вже торкалися теми випадків, за якими допомога не надається, коли говорили про виробничі травми. Це невеликий список винятків, який прописаний в кожній благодійній програмі учасника. Ще раз піднімемо цю тему публікацією про профілактичні медичні огляди і обстеження.

Профілактичний медичний огляд – одна з форм медичної допомоги населенню, спрямована в основному на виявлення ранніх форм захворювань. Для низки професій профілактичний медогляд є обов’язковим і проводиться з метою виявлення захворювань, несумісних з професією. Так би мовити, експертиза працездатності.

За організацію і контроль профілактичних медоглядів відповідає роботодавець (підприємство, організація, компанія …). «ЛІКАРНЯНА КАСА» надає допомогу в випадках, коли є скарги на здоров’я, коли виявлене захворювання вимагає невідкладного лікування і підтверджено лікарняним листом.

Турбота про власне здоров’я і здоров’я своїх дітей, проходження профілактичних медоглядів належить до обов’язків громадян України. Не затягуйте візит до лікаря при погіршенні самопочуття. Звертайтеся за допомогою вчасно і будьте здорові!