Друзі, представництва “ЛІКАРНЯНОЇ КАСИ” продовжують працювати в умовах воєнного часу дистанційно. Дякуємо вам за терпимість та розуміння цієї ситуації.

З початку повномасштабних воєнних дій на території нашої країни ми з вами спілкувалися з приводу різних питань, але найчастішим питанням було: “чи може “ЛІКАРНЯНА КАСА” контролювати зростання цін на лікарські препарати ?”. Давайте розберемось. ⬇

В Україні лише на 297 лікарських препаратів ціна визначається державою. Це препарати, які підпадають під Національну програму «Доступні ліки». Їх перелік нескладно знайти в інтернеті. Ціна на решту медикаментів, як правило, включає націнку дистриб’ютора та аптечної мережі.

В даний час на ціни в аптеках також впливають фактори воєнного часу: 🡺 збільшення попиту, подорожчання горючих матеріалів, проблеми з логістикою та персоналом. Незважаючи на це наші партнери, а їх понад 20 у всіх регіонах, продовжують працювати без простоїв та забезпечують учасників «ЛІКАРНЯНОЇ КАСИ» необхідними для лікування лікарськими препаратами. За що їм велике спасибі.

Також слова вдячності та підтримки хочемо висловити нашим медикам. Щиро дякуємо за Вашу працю, самовіддачу та талант. Кожен ваш робочий день – це бій за життя, проте ви завжди знаходите час для спілкування з нами. Ми це дуже цінуємо! Бережіть себе! ❤

Ми разом!🟦🟨