За 18 років роботи надійними партнерами «ЛІКАРНЯНОЇ КАСИ» з надання допомоги стали не тільки аптеки та лікувальні заклади, а також діагностичні центри і медичні компанії. У цій публікації розповімо про співпрацю з діагностичними центрами, а раптом хтось з ними ще не знайомий.

Діагностичний центр «Медікум» є нашим партнером більше 10 років. Центр надає широкий спектр діагностичних послуг, починаючи з УЗД і закінчуючи МРТ. Учасники «ЛІКАРНЯНОЇ КАСИ» можуть пройти тут обстеження безкоштовно, якщо цей вид допомоги входить в їх медичну програму. В м. Дніпро центр знаходиться за адресою: вул. Ламана, 4, у м.  Кам’янському – пр-кт Свободи, 35А.

Інвітро – найбільша медична компанія, яка проводить більше 1800 видів лабораторних досліджень. «ЛІКАРНЯНА КАСА» почала співпрацювати з Інвітро в кінці 2011 року. Щороку тут отримують допомогу у вигляді безкоштовних досліджень близько 500 учасників.

Центр комп’ютерної томографії «Євро Сервіс Україна» став нашим партнером в 2012 році. Даний центр надає послуги по КТ діагностиці, і знаходиться за адресою: м Дніпро, пл. Соборна, 14, на території ОКБ ім. Мечникова. Дуже зручно для тих пацієнтів, які проходять лікування в головній лікарні області.

У регіонах ми також співпрацюємо з:

  • ✔  МК «Діасервіс» в Покрові
  • ✔  МЦ «Греммі» в Кам’янському
  • ✔  МЦ «Вітацентр» в Запоріжжі

Як отримати допомогу у вигляді діагностичних обстежень Ви можете дізнатися в своєму представництві. Звертайтеся до лікаря вчасно і будьте здорові!