«Як формуються ціни в аптеках?», «Чому в цій аптеці дорожче, ніж в іншій?», «Чим керується «ЛІКАРНЯНА КАСА», коли обирає аптеки для співпраці?». Ці питання сьогодні, як і раніше, ми найчастіше чуємо від наших учасників. Будемо розбиратись. ⇩

В Україні тільки на 254 лікарських препарата ціна визначається державою. Це препарати, які підлягають під Національну програму «Доступні ліки». На інші медикаменти ціна, як правило, включає націнку дистриб’ютора і аптечної мережі. Різниця в ціні на один і той же препарат в різних регіонах України і аптечних мережах може становити 200-300%. Така різниця обумовлена тільки ринковими факторами. Наприклад, дистриб’ютор запропонував кращу ціну закупівлі, або сама аптечна мережа купила препарат безпосередньо від виробника. При цьому не існує аптеки, в якій гарантовано всі ліки продаються за низькою ціною. «ЛІКАРНЯНА КАСА», укладаючи договір про співпрацю з аптекою, бере до уваги наступні моменти:

  • ☑ Досвід роботи. Ми не працюємо з аптеками-одноденками
  • ☑ Місце знаходження. Аптечний пункт повинен знаходитись в закладі, де учасник проходить лікування, або біля нього
  • ☑ Асортимент. Ми вибираємо  мережі аптек з широким асортиментом препаратів
  • ☑ Наявність доставки кур’єром. Дуже зручно для учасників з травмами або іншими тяжкими захворюваннями

Сьогодні «ЛІКАРНЯНА КАСА» співпрацює більш, ніж з 20 аптеками у всіх регіонах. І в цих аптеках ціни на медикаменти також можуть відрізнятись. За Вашим бажанням наші співробітники допоможуть промоніторити ціни на необхідні препарати, щоб Ви отримали найбільш оптимальну допомогу. Завжди готові допомогти. Будьте здорові ❤!