Друзі, на самому початку ведення нашого блогу в соцмережах ми роз’яснювали, коли відповідно до умов договору “ЛІКАРНЯНА КАСА” компенсує кошти, витрачені учасником на лікування. Це питання не втрачає своєї актуальності і сьогодні. Наразі умови договору про участь у благодійній програмі залишаються незмінними, тому залишимо посилання на опубліковане раніше роз’яснення https://l-kasa.org.ua/pro-kompensatsiiu-koshtiv-vytrachenykh-na-likuvannia/   та крокуємо далі.

Тут ми зупинимося на моменті, який не був детально описаний в попередній публікації, а саме: які документи потрібно надати учаснику, щоб отримати компенсацію. Отже, перелік, який зазначено у договорі:⬇

  • ✅ заява;
  • ✅ копія паспорта та ІПН;
  • ✅ копія висновку про тимчасову непрацездатність;
  • ✅ копія виписного епікризу;
  • ✅оригінали фіскальних чеків – документів, що підтверджують витрати.

Найчастіше проблеми виникають з останнім пунктом, тому що не всі аптечні кіоски в лікарнях чи діагностичні кабінети видають фіскальні чеки. Доволі часто вони обмежуються товарним чеком і то тільки у випадку, коли пацієнт запитує про нього. Наголошуємо, що компенсація витрачених коштів може бути здійснена тоді, коли учасником надано офіційні платіжні документи, тобто фіскальні чеки.

❗ Інформацію з фіскального чеку можна перевірити. Під часу друку чеку вона по інтернет-каналу передається до органів фіскальної служби, де зазначається і зберігається у відповідному реєстрі. 

❗ Інформацію з товарного чеку довести не можна. Його з легкістю можна підробити. Це як, наприклад, паспорт та папірець із вашим фото, хай і 3х4. У першому випадку то документ, у другому – папірець із фото, навіть, якщо там є підпис і три печаті))). Товарний чек не є офіційним документом.

Друзі, обізнаність – наша зброя. “ЛІКАРНЯНА КАСА” надає допомогу відповідно до умов договору та чинного законодавства. Лишайте запитання в коментарях або телефонуйте, якщо потрібна консультація. Ми разом!❤