Друзі, готуємось зустрічати 2023 з бойовим настроєм. Хотілося б, звісно, зі святковим та казковим, але дехто вирішило, що може погратися в бога та спаскудило життя мільйонам українців. Забрало у нас дім, розлучило з рідними, закидало ракетами та обізвало то “асвабаждєнієм”. Немає жодної родини в Україні, яку б не зачепила і не змінила війна. Тому цей новий рік ми зустрічаємо з бойовим настроєм та продовжуємо працювати.

В 2023 році змін в благодійних програмах “ЛІКАРНЯНОЇ КАСИ” не передбачено. Всі умови поточних договорів пролонгуються до 31.12.23 року. Зберігається порядок надання допомоги, благодійні внески, графік роботи представництв. Хоча останнє може змінюватись в залежності від обставин (масовані ракетні удари, блекаути та інші неподобства). Слідкуйте за нами в соц мережах, ми інформуємо про будь які зміни.

Друзі, ми вже звикаєм до гулу генераторів, до вечорів з ліхтариками та “мопедів”. Так, нехай цей Новий Рік зовсім не такий, яким міг би бути за мирних часів та, незважаючи ні на що, ми залишаємось разом і ми перемагаємо. Обов’язково бережіть себе і турбуйтесь один про одного. Віримо в ЗСУ, віримо в українців, віримо в себе!💙💛