Продовжуючи тему літа і тепла, не можемо залишити без уваги ще одну, досить таки, поширену неприємність, яка досить часто трапляється в цю спекотну пору року – кишкові інфекції. ☟

Їх понад 30. Шкідливі мікроорганізми живуть у навколишньому середовищі, воді, продуктах і з величезною швидкістю поширюються в спекотну погоду. В організм людини інфекції потрапляють з їжею, водою або через брудні руки. Так як віруси дуже заразні, люди часто хворіють сім’ями і навіть колективами. У разі зараження рекомендуємо дотримуватися наступних дій:↓

  • ☑ Відновити водний баланс. Часте вживання води невеликими порціями з додаванням сольових препаратів – запорука швидкого одужання.
  • ☑ Прийміть сорбенти для нейтралізації токсинів. Активоване вугілля знайдеться в кожній аптечці.
  • ☑ Відмовтеся від їжі до зникнення симптомів інфекції.
  • ☑ У разі погіршення самопочуття терміново звертайтеся до лікарні

При лікуванні захворювань, викликаних кишковими інфекціями, «ЛІКАРНЯНА КАСА» надає допомогу учасникам в необмеженій кількості раз за період дії договору в рамках благодійної програми учасника. Так як в кожному регіоні обсяги допомоги різні, більш конкретну інформацію Ви можете дізнатися в своєму представництві.

‼‼ Пам’ятайте, що найдієвіша профілактика інфекційного захворювання – це, в першу чергу, ретельне миття рук перед їжею та після вулиці. Без сумніву, ця процедура за час пандемії вироблена у нас до автоматизму. Бережіть себе і близьких, і насолоджуйтесь літом.