Не менш актуальним питанням для наших учасників є організація харчування в стаціонарах. Нас запитують про якість продуктів, про розмір порцій і про те, чому скрізь різне меню. Ви запитували – ми відповідаємо. 🎙

Харчування в медичних закладах організовано згідно з наказом МОЗ № 931 «Про удосконалення організації лікувального харчування та роботи дієтологічної системи в Україні». Наказом затверджено:

  • ☑ Інструкція з організації харчування
  • ☑ Порядок організації харчування
  • ☑ Норми харчування

Беручи до уваги факт хронічного недофінансування лікарень, «ЛІКАРНЯНА КАСА» внесла пункт про забезпечення своїх учасників додатковим харчуванням до договору про співпрацю з лікувальними закладами. Ми перераховуємо кошти, за які лікарня закуповує продукти і готує для наших учасників додатковий раціон. Безумовно, ми ведемо контроль над цільовим використанням цих коштів. Служби МОЗ, в свою чергу, контролюють дотримання норм, якості продуктів і порядку організації лікувального харчування.

Крім проблем з фінансуванням, лікувальні установи стикаються і з іншими факторами, що негативно впливають на організацію лікувального харчування. «ЛІКАРНЯНА  КАСА» завжди виконує зобов’язання згідно договорів. Звертайтесь до співробітників  «ЛІКАРНЯНОЇ  КАСИ», якщо виникають питання. Будьте здорові!