Війна росії проти України триває третій місяць. Із-за постійного почуття небезпеки та стресу більшість з нас перестали приділяти достатню увагу своєму здоров’ю. Це може мати неприємні наслідки, особливо у людей з хронічними захворюваннями. Тому, пропонуємо починати піклування про себе поступово, невеликими кроками, нагадуючи собі про те, що життя та здоров’я — безцінне.⬇

  • ✔ Почніть щоранку робити руханку і дотримуйтесь порад щодо здорового харчування. Зовсім скоро ви відчуєте, що зʼявилось більше сил.
  • ✔ Слідкуйте за важливими показниками здоровʼя. Регулярно вимірюйте тиск, якщо маєте проблеми з серцево-судинною системою, цукор — при діабеті. 
  • ✔ Не відкладайте візит до лікаря через війну. Якщо до війни була потреба в певних обстеженнях — візьміть направлення у сімейного лікаря та пройдіть їх.
  • ✔ Зараз, як ніколи важливо подбати про психічне здоровʼя. Читайте новини тільки на офіційних ресурсах. Робіть щоденні домашні справи. Якщо відчуваєте потребу у психологічній допомозі — не соромтесь звернутися за нею. Міністерство охорони здоров’я запустили “Гарячу лінію” безкоштовної психологічної допомоги ➯ 0 800 211 444. Лінія працює: з 9 ранку до 18:00 в робочі дні. З 10 ранку до 17:00 у вихідні.

Також нагадуємо, що всі представництва “ЛІКАРНЯНОЇ КАСИ” продовжують працювати в штатному дистанційному режимі. У разі, коли допомога потрібна у неробочий час, звертайтесь до CALL-центру за телефонами: 0 80 050 50 23 (безкоштовно),0 96 050 50 23 , 0 50 050 50 23. Ми докладаємо максимум зусиль, щоб оформити допомогу оперативно. Ми разом крокуємо до перемоги! Ми сильні! Все буде Україна!💛💙