Вже стає традицією, що “ЛІКАРНЯНА КАСА” висвітлює новини охорони здоров’я. В цій статті розповідаємо про нововведення, яке тільки набирає оберти в медичній системі – електронну карту. ⬇

Електронна медична карта – це історія звернень та захворювань пацієнта, яка зберігається не на папері, як всі ми звикли, а в електронній системі охорони здоров’я. Тут буде зібрана вся інформація про пацієнта – реєстраційні дані, результати оглядів лікаря, лабораторні та діагностичні обстеження і т.п. Доступ до електронної медичної карти пацієнта буде у сімейного або у лікуючого лікаря. У пацієнтів доступ до карти з’явиться пізніше, коли запрацює «електронний кабінет пацієнта». Тепер з упевненістю можна сказати, що час карток в реєстратурі закінчився! 

Отже, які плюси ми бачимо? ➠ Щоб отримати якісну медичну допомогу, ми повинні зберегти або запам’ятати всю свою медичну історію. І для тих, хто не може похвалитися феноменальною пам’яттю, електронна карта буде реальним порятунком. Крім того, електронні дані значно підвищують рівень приватності. Ніхто, крім сімейного лікаря, не побачить історію хвороб без відома пацієнта.

Будемо вірити, що медична електронна система зможе витримати величезну кількість даних. Адже лише за цієї умови електронні медичні картки спростять роботу лікарям, і лікування стане більш ефективним !