В одній з перших публікацій ми писали про захворювання та їх форми перебігу. Пам’ятаєте «Гостре або хронічне»? Повертаючись до цієї теми, зупинимось на певних діагнозах. Сьогодні говоримо про те, як «ЛІКАРНЯНА КАСА» надає допомогу в випадках, коли діагноз передбачає новоутворення. 

Новоутворення (пухлина) – це патологічний процес, представлений новоутвореною тканиною, в якій зміни генетичного апарату клітин призводять до порушення регуляції їх росту. Всі пухлини поділяють на дві основні групи: доброякісні та злоякісні.

При лікуванні доброякісних новоутворень (ліпома, атерома, міома, аденома …) «ЛІКАРНЯНА КАСА» надає допомогу, як і при інших гострих захворюваннях, в необмеженій кількості раз в обсязі, який прописаний в благодійній програмі учасника. Тут зробимо акцент❗ на «лікуванні». Це важливо, тому що на профілактику (контроль), яка показана при спостереженні деяких новоутворень, допомога не передбачена.

При лікуванні злоякісних захворювань «ЛІКАРНЯНА КАСА» надає Учаснику основний ☑ і додатковий ☑ обсяги допомоги на всі види лікування (хірургічне, хіміотерапевтичне, променеву терапію …) за умови, що захворювання встановлено в період дії договору. Тут важливою умовою є ❗«в період дії договору».

Будьте уважні до здоров’я, не відкладайте візит до лікаря при погіршенні самопочуття. Звертайтеся по допомогу вчасно. «ЛІКАРНЯНА КАСА» працює 24/7.

Якщо публікація була корисна, пропонуємо створити рубрику “Наше здоров’я”, де будемо розповідати як надається допомога при конкретному захворюванні. Пишіть в коментарях про що докладніше хотіли б дізнатися.