Коронавірус не поспішає зменшувати свої обороти. І зараз вже не знайдеться людини, у якої немає знайомих, які перехворіли на COVID-19. А пам’ятаєте скільки жартів було з цього приводу навесні 2020 в соцмережах?

«ЛІКАРНЯНА КАСА» при коронавирусной інфекції надає допомогу так само, як і при інших гострих захворюваннях по всім видам лікування (амбулаторно, в умовах стаціонару і відділенні реанімації в т.ч.) в рамках благодійної програми учасника.

НАГАДУЄМО, що при даному захворюванні, співробітники «ЛІКАРНЯНОЇ КАСИ» можуть оформити допомогу учасникам віддалено. Документи, що підтверджують випадок захворювання, можна надіслати на viber у вигляді фото. Контакти всіх представництв опубліковані раніше і зібрані в архів інстаграма “наші офіси”.

Якщо допомога потрібна у вихідні або святкові дні, звертайтеся до цілодобового 📲 Call-центру: 0 800 50 50 23, 050 050 50 23 тел. / Viber 096 050 50 23.

За минулий рік більше 1000 осіб по всіх регіонах отримали медикаменти і пройшли обстеження на коронавірус в рамках програм «ЛІКАРНЯНОЇ КАСИ». Дотримуйтесь правил карантину, бережіть себе і залишайтеся здоровими! ❤