Літо – пора дач, пікніків і відпочинку на пляжах. Але в цій прекрасній порі відпусток є своя ложка дьогтю – виснажлива спека. Для кого вона особливо небезпечна, і як від неї захиститися розповідаємо нижче.▼

Коли дуже жарко, серце починає качати кров в прискореному режимі. Отже, частішає пульс і піднімається тиск. Люди із захворюваннями серцево-судинної системи в цей період особливо вразливі. Рекомендуємо дотримуватися наступних правил, щоб забезпечити спокій своєму серцю:

  • ➡ Обмежте фізичну активність, а в період пікових температур – 35 градусів і вище – виключить взагалі. Особливо це важливо пам’ятати шанувальникам дач і городів.
  • ➡ Вживайте достатню кількість води – 1,5-2 літри. Важливо, що пити потрібно саме воду! Солодкі напої і кава не втамовують спрагу, і сприяють зневодненню.
  • ➡ Виключіть з раціону жирну їжу. Їжте більше овочів і фруктів. Наприклад, вишня, малина і смородина добре розріджують кров.
  • ➡ Завжди носіть головний убір.
  • ➡ Дотримуйтесь рекомендації лікаря.

Захворювання серцево-судинної системи в більшості випадків – хронічні. ‼‼ Нагадуємо, у випадках загострення хронічного захворювання (ішемія, стенокардія, гіпертонія) допомогу на лікування в умовах стаціонару «ЛІКАРНЯНА КАСА» надає – раз на рік. При гострих, невідкладних станах (інфаркт, інсульт) допомога надається в необмеженій кількості раз в рамках благодійної програми учасника. ‼‼

Будьте уважні до здоров’я, дотримуйтеся вищеописаних правил, бережіть себе і насолоджуйтесь літом!❤