Друзі, не дають нам розслабитись ні вороги, ні віруси. Новина №1 у всіх медичних виданнях – поширення чергової хвилі COVID-19. За своїм змістом новини доволі звичайні, а саме: захворюваність зростає (станом на 20 вересня в Україні зафіксовано понад 36 000 випадків); найдієвішим методом захисту від хвороби є вакцинація; не забуваємо протиепідемічні правила та подібне.

Ми спочатку і не збирались акцентувати увагу на цій темі, тому що сказано було більш, ніж достатньо і нічого нового та цікавого ми додати не можемо. Але… Між новинами про спалах захворюваності є коментарі, багато коментарів, ніби, що то все неправда і взагалі коронавірус — це ще одна теорія змови… Однозначно, вступати в суперечки – НЕ є причиною нашого звернення. Мета “ЛІКАРНЯНОЇ КАСИ” — наголосити ! на тому, що безпечність і нерозважливість зараз зовсім не на часі. Коротенька статистика захворюваності серед наших учасників на COVID-19 і ускладнень.

Отже, впродовж останніх 10 днів (з 12.09.22 по 22.09.22) за допомогою на лікування від коронавірусу та пневмонії до своїх представництв звернулися 20 учасників:

  • ☛ в Покрові – 5 пацієнтів,
  • ☛ в Запоріжжі — 3,
  • ☛ в Нікополі — 11,
  • ☛ в Кам’янському зареєстрований важкий випадок пневмонії. Пацієнт знаходиться в реанімації.

Друзі, ми можемо вірити чи не вірити у різні речі. Але до свого життя та здоров’я просто зобов’язані ставитись відповідально. Звертайтесь до лікаря, якщо відчуваєте симптоми ГРВІ, мінімізуйте особисті контакти. Не відмовляйтесь від тестування на COVID-19 за призначенням та дотримуйтесь карантину, якщо тест виявився позитивним. Бережіть себе і своїх близьких. Ми разом! Ми все і всіх переможемо!