Вагітність – це абсолютно новий стан, що супроводжує жінку в певний період життя. З приводу цього стану, завжди виникало багато питань і переживань у кращої половини людства. Наші учасниці не виняток. Цією публікацією відповідаємо на Ваші запитання: «Як і коли «ЛІКАРНЯНА КАСА» надає допомогу при вагітності і пологах?» ⬇

При вагітності майбутня мама обов’язково отримає благодійну допомогу у випадках, якщо її стан супроводжується патологічними процесами або супутніми захворюваннями, і потребує лікування в умовах стаціонару. Жінки отримують медикаменти, додаткове харчування і проходять обстеження в рамках благодійної програми. У даній ситуації лікування в стаціонарі, відноситься до гострої, невідкладної допомоги та надається учасникам в необхідній кількості раз. Те ж саме стосується і пологів.

Щоб отримати допомогу, достатньо заздалегідь звернутися до співробітника «ЛІКАРНЯНОЇ КАСИ» в своєму представництві або зв’язатися по телефону.

При вагітності, що протікає успішно, «ЛІКАРНЯНА КАСА» допомогу не надає по тій простій причині, що вагітність – це не хвороба, а стан жінки перед материнством.

Радимо ознайомитися з програмою медичних гарантій НСЗУ (16-77) по пакету «вагітність і пологи». Там вказані всі медичні послуги, які є безкоштовними для пацієнтки, і установи, де їх можна отримати.

Всім учасницям-майбутнім мамам бажаємо приємної вагітності і легких пологів. Бережіть себе і будьте здорові! ❤