Реформа охорони здоров’я зробила дуже не дешевими ряд медичних послуг. І, щоб захистити себе під час хвороби, заощадити гроші і час, потрібно подбати про медичний страховий поліс. З різних причин багато наших громадян не користуються цим видом послуг. Найпоширенішими причинами є:

  • – труднощі, що виникають при виборі компанії
  • – страх бути ошуканим
  • – проста безпечність. Найчастіше люди впевнені, що з ними нічого поганого не станеться і витрачати гроші на страхування вважають марнотратством.

Відзначимо, що деякі причини цілком обгрунтовані. На ринку медичного страхування діють десятки компаній і вибрати відповідну нелегко, адже страховка може вирішити не будь-яку проблему, пов’язану з безкоштовною медичною допомогою. Потрібно ознайомитися з усіма пропозиціями цього виду послуг. На щастя, на відсутність інформації ми поскаржитися не можемо.

Як правило, отримати допомогу при захворюванні можна у вигляді:

  • – грошей
  • – медикаментів
  • – медичних послуг (обстежень, консультацій і т.п.)

Більшість компаній надають допомогу в вигляді компенсації витрачених коштів на лікування. Є програми, за якими допомогу надають медикаментами згідно призначення лікаря. Можна укласти договір з медичним центром на комплексне лікування. Клієнт платить певний внесок центру і в разі захворювання, проходить там безкоштовне обстеження і лікування, але тільки в даному центрі.

Ознайомтесь з медичними програмами, визначте яка допомога вам вигідніше і укладайте договір. Захистити себе, своє здоров’я буде правильним рішенням. Дбайте про майбутнє і залишайтеся здоровими ❤️!