Без сумніву, осінь – золота пора року. Але, будьмо чесними, золота вона не для всіх. У багатьох людей перехід від спекотного літа до холодної осені часто супроводжується загостренням хронічних хвороб. І цьому є доволі просте пояснення.

Через часті опади, стрибки температури, коливання атмосферного тиску доводиться довше перебувати в закритих приміщеннях і менше рухатись. Внаслідок чого погіршується кровообіг та виникають застійні явища. Тому хронічна інфекція, якщо вона є, може перейти в стан загострення. Найчастіше восени загострюються захворювання шлунково-кишкового тракту, сечових і дихальних шляхів. А ще турбують проблеми з суглобами, радикуліт, остеохондроз та інше.  

Зазвичай люди з хронічними захворюваннями безпомилково визначають загострення по самопочуттю. Тому радимо звернутися до лікаря одразу, щоб лікування не затягнулось на тривалий час. 

⚠При лікуванні загострення хронічного захворювання «ЛІКАРНЯНА КАСА» надає допомогу в умовах стаціонару – раз на рік  у рамках благодійної програми учасника. Оскільки обсяги допомоги в кожному регіоні різні, більш детальну інформацію ви можете отримати у своєму представництві або пишіть у коментарях, якщо виникли питання.

Дорогі учасники, нагадуємо, що певні заходи профілактики можуть значно знизити ризик загострення хронічної патології. Найпопулярніші з них:

  • ▶ достатній сон;
  • ▶ відмова від спиртних напоїв, газованої води;
  • ▶ активний спосіб життя;
  • ▶ раціональне харчування;
  • ▶ прийом вітамінно-мінеральних комплексів;
  • ▶ обмеження контакту з людьми, у яких є симптоми ГРВІ;
  • ▶ дотримання правил особистої гігієни, особливо після відвідування громадських місць.

Друзі, слідкуйте за своїм здоров’ям, незалежно від пори року, і вчасно звертайтеся до лікаря.  Бережіть себе і своїх близьких. Ми разом!